Kampanya

Neden CSM Testlerini yapmalıyım ve BRAINCRAFT uygulamasını kullanmalıyım?

Araştırmalara göre, 6-14 yaş aralığındaki çocukların beyin nöroplastisitesine bağlı olarak bilişsel becerileri geliştirilebilmektedir.

Zeka gelişiminde etkin olan problem çözme becerisi, bilişsel esneklik, dikkat, hafıza ve reaksiyon süresi gibi temel bilişsel becerilerin geliştirilmesi bu dönemde oldukça önemlidir.

Bu kapsamda, alanında uzman psikiyatrist, psikolog, pedagog ve PDR uzmanları ile hem eğlenceli hem de zekayı geliştirmeye yardımcı olan BRAINCRAFT uygulaması geliştirilmiştir.

Dünyada ilk defa tema esaslı zeka gelişim uygulaması olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Uygulama, sistem tarafından planlanan haftada sadece 3 gün ve 30 dakikalık sınırlandırılmış sürelerle gerçekleştirilmektedir. Bu planlama sistemi yine dünyada ilk olup, teknoloji bağımlılığını önlemek ve uzmanlar tarafından tavsiye edilen günlük kullanım süresini kontrol etmek için tasarlanmıştır.

Yine, 5 Temel bilişsel beceri alanı için detaylı performans raporları hazırlanmakta ve aileler tarafından çocuğun beceri gelişimi kolayca izlenebilmektedir.

Braincraft ile çocukların zeka gelişimine katkı sağlanırken beslenme alışkanlıklarının sağlıklı olması yönünde de uygulamalar mevcuttur. Sağlıklı besinlerin tüketilmesi, asitli içeceklerin ve hazır gıdaların tüketilmemesi yönünde çocukların bilinçlendirilmesi eğlendirici ve eğitici uygulamalarla sağlanmaktadır. Üründeki tüm uygulamalar, uzmanlar kontrolünde pedogoji ilkelerine uygun olarak geliştirilmiştir.

Hemen Kampanyaya Katıl